Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dniaDzisiaj jest
Sobota 16 Listopada 2019
.

Imieniny obchodzą:
Gertruda, Edmund, Maria, Małgorzata, Marek
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 5 gości

Kalendarz

<< Listopad 2019 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Podwórko NIVEA

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu na naszą szkołę w konkursie Podwórko NIVEA. Aby wesprzeć naszą placówkę wystarczy zalogować się na stronie www.podworko.nivea.pl i za pomocą swojego emaila oddawać głosy na naszą lokalizację.

 

Obrazy newsów: podworko_nivea_2019.jpg

Przedszkolaki w konkursie "Mam talent"

Dnia 5 kwietnia 2019r. w szkole odbył się konkurs "Mam talent" dla dzieci 5- i 6- letnich z Piastoszyna i z Żalna. Artystów oceniało jury w składzie: p. M. Szweda, p. H. Malcahn, p. K. Gierszewska. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności: wokalne, recytatorskie oraz taneczne.

"Przyjazny Tornister"

 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tucholi informuje o interwencji „Przyjazny Tornister”, której głównym celem jest profilaktyka wad postawy oraz kształtowanie prawidłowej postawy ciała. 

Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

Uczniowie klasy 8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum wzięli udział w Powiatowych Targach Edukacji i Pracy w Tucholi.

Konkurs plastyczny

Zachęcam do udziału w konkursie plastycznym "Działania służb ratowniczych w sytuacjach kryzysowych".

VIII Nowodworski Festiwal Nauki

14 lutego 2019r. przedstawiciele klas 8 i 3 gimnazjum wzięli udział w Nowodworskim Festiwalu Nauki organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Tucholi.

Zajęcia w zerówkach

Dzieci z klas zerowych w I semestrze bardzo chętnie uczestniczyły w różnych formach zajęć. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.

Bal karnawałowy

Dnia 10 stycznia 2019 r. odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0 - 3. Wszystkie dzieci przybyły w pięknych, pomysłowych i oryginalnych strojach. Bal rozpoczął się wspólnym tańcem na zasadzie "patrz i naśladuj", w który z ochotą zaangażowali się mali uczestnicy. Takich wspólnych tańców było znacznie więcej. Odbyły się również zabawy i konkursy w mniejszych grupach. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. Był to wieczór pełen dobrej i wesołej zabawy.

W organizację i prowadzenie balu zaangażowali się nasi wolontariusze. Przeprowadzili dużo ciekawych i śmiesznych zabaw ruchowych oraz tanecznych. Zadbali też o oprawę muzyczną.

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Niech nam żyją wszystkie babcie i dziadkowie też...

30 i 31 stycznia 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie przybyli do swoich wnucząt. Dyrektor szkoły p. Marek Kalisz przywitał gości i złożył serdeczne życzenia. Dzieci z klas 0- III zaprezentowały swoim bliskim program artystyczny.

VII gminny przegląd przedstawień świątecznych i jasełek

Dnia 11 stycznia 2019 r. w Wiejskim Domu Kultury w Kęsowie, dzieci z koła religijnego i uczniowie klasy II i III SP oraz dzieci z klasy "0" uczestniczyły w przeglądzie przedstawień. Na scenie wystąpiło łącznie 9 grup w trzech kategoriach wiekowych. Uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali się rewelacyjnie. Cudowną grą aktorską i przepięknymi strojami stworzyli niepowtarzalny klimat Bożego Narodzenia i zasłużyli na gromkie brawa.

Dyplom

W uznaniu za udział w akcji Niepodległa Polska nasza szkoła otrzymała dyplom - podziękowanie za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego.

 

Kliknjij aby powiększyć

Wygenerowano w sekund: 0.02
14,579,600 unikalne wizyty