Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dniaDzisiaj jest
Poniedziałek 27 Maja 2019
.

Imieniny obchodzą:
Augustyn, Julian, Jan, Juliusz, Magdalena, Amanda
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 2 gości

Kalendarz

<< Maj 2019 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

15 PAŻDZIERNIKA OBCHODZIMY W NASZEJ SZKOLE DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

HARMONOGRAM DNIA


8:00 - 11:30 - LEKCJE WEDŁUG PLANU

11:35 -KONIEC ZAJĘĆ I ODWÓZ DLA UCZNIÓW KLAS 0-III

11:45 - UROCZYSTY APEL Z UDZIAŁEM ZAPROSZONYCH GOŚCI

PO APELU KONIEC ZAJĘĆ I ODWÓZ DLA POZOSTAŁYCH KLAS

 

ŚWIETLICA WG ZAPOTRZEBOWANIA DO GODZ. 16:00

Nasi uczniowie udanie reprezentują szkołę w Biegu Borowiaka

     W sobotę 29 września w Tucholi przy pięknej pogodzie odbył się doroczny "Bieg Borowiaka", w którym startowała 24 osobowa reprezentacja naszej szkoły. Tym razem udało nam się przywieść 2 srebrne medale, które zawisły na szyjach Dominiki Rossek oraz Michała Cyborowskiego. Wszystkim reprezentantom szkoły należą się słowa uznania za ambitna postawę. Szczegółowe wyniki po rozwinięciu newsa...

KONKURS PLASTYCZNY

Bezpieczna droga do szkoły!

4 października uczniowie klas I-III szkoły podstawowej spotkali się z policjantem Komendy Powiatowej Policji w Tucholi aby przypomnieć sobie zasady bezpiecznego poruszania sie w ruchu drogowym.

"NASZA NIEPODLEGŁA' - konkurs plastyczny

Starostwo Powiatowe w Tucholi wraz z Komitetem Organizacyjnym Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę zaprasza do udziału w konkursie plastycznym.

Konkurs fotograficzny

"Kujawsko-Pomorskie:podoba mi się" ! 

Zachęcam do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

USTALENIA RADY RODZICÓW

RADA RODZICÓW WYBRAŁA UBEZPIECZYCIELA NA ROK SZKOLNY 2018/2019

SKŁADKĘ W WYSOKOŚCI 29 ZŁ MOŻNA WPŁACAĆ U WYCHOWAWCY KLASY LUB  W SEKRETARIACIE SZKOŁY DO 28.09.2018

 

JEDNOCZEŚNIE NA SPOTKANIU USTALONO KWOTĘ DOBROWOLNEJ WPŁATY  NA RADĘ RODZICÓW W WYSOKOŚCI 10ZŁ OD DZIECKA, KTÓRĄ MOŻNA WPŁACAĆ RÓWNIEŻ  U WYCHOWAWCY KLASY LUB W SEKRETARIACIE DO 31.10.2018

Akcja "Polska Biega" zakończona pełnym sukcesem !

        UKS „PORAJ” Żalno był organizatorem akcji biegowej pod szyldem „Polska Biega”, bieg ten przeprowadziliśmy już po raz 9 ! Bieg cieszy się dużym zainteresowaniem i tak było również w tym roku, gdyż przystąpiło do niego aż 132 uczestników w różnym wieku ! Biegi młodszych kategorii odbywały się na boisku sportowym w Piastoszynie, natomiast bieg główny, tradycyjnie na trasie Żalno - Piastoszyn. Puchary dla najlepszych ufundował Wójt Gminy Kęsowo – Radosław Januszewski oraz Rada Gminy Kęsowo. Impreza nie była by możliwa bez wsparcia pani Dyrektor Zespołu Szkół w Żalnie Hanny Klinger oraz Dyrektora firmy SPOMLEK oddział w Chojnicach p. Damiana Kożucha. Dużą pomoc w przygotowaniu imprezy uzyskaliśmy tradycyjnie od Sołtysa Piastoszyna p. Jarosława Wróblewskiego, a nad bezpieczeństwem biegaczy czuwała Ochotnicza Straż Pożarna z Piastoszyna.

Pomimo że w tej akcji wynik nie był najważniejszy, to najlepsi w swoich kategoriach otrzymali medale, puchary oraz nagrody rzeczowe. Natomiast wszyscy uczestnicy biegu otrzymali owoce, napoje oraz słodycze. Wyniki poszczególnych kategorii w rozwinięciu newsa:

 

Wycieczka do Chojnic

W piątek (8.06.2018r.) grupa dzieci z oddziału przedszkolnego wybrała się na wycieczkę do Chojnic.

Na początku dzieci odwiedziły Państwową Straż Pożarną. Strażacy opowiedzieli o swojej trudnej i niebezpiecznej pracy. Zaprezentowali dzieciom potrzebne  im   przyrządy i wozy strażackie.  Później grupa udała się do Eksperymentarium, gdzie mogła rozwijać swoje zainteresowania przyrodnicze, poznać  ciekawostki historyczne oraz nowinki technologiczne .  Następnie maluchy zjadły smaczny obiadek w restauracji „Pasibrzuch”. Kolejnym punktem wycieczki był pobyt  na placu zabaw w Parku Tysiąclecia. Wyprawa zakończyła się  w kolorowym  „Świecie Mai”. Mimo upalnego dnia dzieci świetnie się bawiłyCool. Uśmiechnięte i radosne wróciły do swoich domówSmile.

Dzień Dziecka

5 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Z tej okazji Rada Rodziców wspólnie z nauczycielami przygotowała przedstawienie Juliana Tuwima "Rzepka" na podstawie sceniariusza pani Agaty Dziechciarczyk. Po przedstawieniu na wszystkich czekała wata cukrowa, gofry, mnóstwo zabaw i atrakcji sportowych Smile.

Dobry wystep naszych uczniów na Powiatowych Igrzyskach Sportowych

         Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie podczas dorocznych Powiatowych Igrzysk Sportowo-Rekreacyjnych, które odbyły się 25 maja w Tucholi ! Nasza 31 osobową reprezentacja, zdobyła 14 medali ! Jedyny złoty medal zdobył Kacper Mindykowski w skoku wzwyż, ze srebrnymi medalami przyjechali Maja Swoińska, Amelia Leszczyńska oraz Błażej Mindykowski w kategorii kręgli sportowych. Brązowe krązki zawisły na szyjach naszych skoczków wzwyż, Kaji Heyser oraz Piotra Wróblewskiego, uczestników sztafety 8x50m, Victorii Nosińskiej i Kacpra Mindykowskiego, Aleksandry Chmielewskiej i Jakuba Wytrążka, którzy startowali w rowerowym torze przeszkód oraz Małgorzaty Sikory, Joanny Miszewskiej i Kamila Okonka podczas rywalizacji na kregielni. W kategorii Szkół Podstawowych nasza gmina zajęł III miejsce !

Wygenerowano w sekund: 0.04
14,141,643 unikalne wizyty