Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dniaDzisiaj jest
Środa 2 Grudnia 2020
.

Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 11 gości

Kalendarz

<< Grudzień 2020 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Aktualizacja aplikacji

Z uwagi na pojawienie się nowej wersji aplikacji mobilnej e-Dziennika na telefon proszę o instalowanie bieżącej wersji "Dzienniczek Vulcana" dostępnej w sklepie google play (aplikacja jest bezpłatna) pod adresem: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.edu.vulcan.hebe Aktualizacja aplikacji umożliwia podgląd na dane kilku uczniów z jednego konta rodzica. Szczegóły można przczytać na naszej stronie w zakładce "e-Dziennik" znajdującej się w górnym menu lub na stronie: https://www.vulcan.edu.pl/strona/dzienniczek-vulcan-808

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE I SPOTKANIE Z WYCHOWAWCĄ

Serdecznie zapraszamy Rodziców na szkolenie z e-dziennika UONET+, które odbędzie się 16 września 2020 roku (środa) w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Żalnie (wejście od strony boiska). W tym dniu odbędzie się także spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych poszczególnych klas.

Głównym celem spotkania będzie przekazanie informacji związanych z organizacją roku szkolnego, a także:

- omówienie bieżących spraw dotyczących planu pracy klasy na rok szkolny 2020/2021,

- przypomnienie treści dokumentów dot. pracy szkoły (statut, wo, program wychowawczo -profilaktyczny, procedury użyczania podręczników itp.)

- wybór przedstawicieli Klasowej Rady Rodziców.

 

Godziny spotkań:

 

16:30 – 17:10 spotkanie z wychowawcami - klasy 0 – 4 SP

17:15 – 17:45 szkolenie dla rodziców z e-dziennika w hali sportowej

17:50 – 18:30 spotkanie z wychowawcami - klasy 5 – 8 SP

 

Ze względu na COVID 19 zapraszamy na spotkanie w reżimie sanitarnym (tylko osoby zdrowe, bez objawów, nie objęte kwarantanną) - dezynfekcja na wejściu i maseczki w trakcie pobytu na terenie szkoły.

 

Dyrektor Szkoły

Nauczyciele i Wychowawcy

INFORMACJA DLA UCZNIÓW OBJĘTYCH DOWOZAMI

PRZYPOMINAMY O GODZINACH ODJAZDÓW AUTOBUSU

 

 

I kurs   7:15 z Piastoszyna dla uczniów klas IV-VIII SP

 

II kurs 7:30 – Grochowo

            7:35 Piastoszyn klasy „0”- III SP

            7:45 Nowe Żalno

 

Powroty ze szkoły o godz. 12:35 i 14:10

 

Jednocześnie prosimy o dostosowanie się do godzin i przydzielonych klas, zakładania przy wejściu do autobusu maseczkiSealed oraz do odpowiedniego, kulturalnego zachowania.

 

Wszystkim uczniom życzymy miłego powrotu do szkołySmile


INFORMACJA DOTYCZĄCA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

WITAJ SZKOŁO!

Nowy rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w ograniczonej formie 1 września 2020. Prosimy o zapoznanie się ze wstępnym harmonogramem i organizacją zajęć w tym dniu. Co do zasady, od pierwszego września uczniowie naszej szkoły rozpoczną edukację w systemie stacjonarnym, z zachowaniem ogólnych wytycznych GIS, MZ i MEN.

 

MSZA ŚW. NA ROZPOCZĘCIE ROKU O GODZ. 16:00

 

KLIKNIJ I CZYTAJ DALEJ

Informacja GBP w Kęsowie

 

Gminna Biblioteka Publiczna w Kęsowie zaprasza uczniów w wieku 11 - 15 lat, do udziału w projekcie Agenci Cooltury trwającego od 1.07.2020 do 20.10.2020. Jest 10 miejsc dla uczniów z Naszej szkoły, udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny. Dzięki projektowi dowiesz się więcej na temat kultury borowiackiej, weźmiesz udział w Grze Agenci Kultury, zgarniesz nagrody, poznasz innych agentów i weźmiesz udział w spływie kajakowym! Liczy się kolejność zgłoszeń.  Napisz do nas na facebooku gminna biblioteka publiczna w kęsowie lub zadzwoń 507140924

 

Zakończenie roku szkolnego

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Pandemia koronawirusa spowodowała, że zakończenie roku szkolnego 2019/20 nie może odbyć się w tradycyjny sposób. Nadal musimy mierzyć się z nową rzeczywistością, która nakłada na nas szereg ograniczeń. Wszystkim Państwu dziękuję za zaangażowanie i wyrozumiałość, a Wam drodzy Uczniowie za systematyczność w realizacji wyznaczanych zadań. Gratuluję wszystkim osiągniętych sukcesów w nauce i promocji do następnej klasy. Chciałbym Wszystkim Państwu oraz dzieciom życzyć zdrowia, spokojnego i bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego oraz radosnego powrotu do szkoły, w której zobaczymy naszych uczniów, a uczniowie swoich nauczycieli. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

 

Dyrektor szkoły Marek Kalisz

Przebieg zakończenia roku szkolnego 2019/2020

 

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkołach i placówkach oświatowych kończą się w tym roku szkolnym w piątek, 26 czerwca. W tym dniu uczniom wydawane są świadectwa szkolne.

W tym roku, ze względu na wciąż obowiązujący na terenie kraju stan epidemii i związane z tym ograniczenia, szkoła nie może zorganizować tradycyjnej, uroczystej akademii dla całej społeczności szkolnej. Dlatego świadectwa będą wydane uczniom w klasowych grupach, na świeżym powietrzu zgodnie z podanym harmonogramem. 

 

Kliknij i czytaj dalej

Konsultacje dla uczniów

    Zgodnie z wytycznymi GIS, MZ i MEN od 25 maja br. umożliwiamy konsultacje dla uczniów klasy VIII szkoły podstawowej. Natomiast od 1 czerwca br. umożliwiamy konsultacje dla wszystkich uczniów klas IV – VII.

    Przy organizacji konsultacji uwzględnione zostały także wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Z zajęć w formie konsultacji w szkole mogą korzystać tylko i wyłącznie uczniowie zdrowi, bez objawów choroby zakaźnej.

 

W związku z tym proszę o zapoznanie się z dokumentem  PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA NA TERENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W ŻALNIE W OKRESIE EPIDEMII COVID-19, które jako załącznik zostaną przesłane na edziennik.

 

Ponadto za pomocą komunikatora na edzienniku zostaną przesłane do Państwa dokładne informacje oraz niezbędne dokumenty (Deklaracja i Oświadczenie), które po wydrukowaniu i podpisaniu uczeń  musi zabrać ze sobą na kosultacje.

100 Rocznica Urodzin Świętego Jana Pawła II

Obrazy: jp2.jpg

Dzień 18 maja 2020 roku to wyjątkowy dzień dla nas wszystkich. Tego dnia obchodzimy 100 rocznicę Urodzin Świętego Jana Pawła II, Papieża Polaka. Dziękujmy Panu Bogu za dar Jego życia.

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Żalnie oraz dzieci z klasy 0 przygotowały przepiękne laurki dla Jana Pawła II wraz z dobrymi uczynkami. Wykonane prace świadczą o wielkiej pamięci i miłości jaką darzycie Papieża. Otrzymałam ponad 60 zdjęć Waszych cudownych laurek i dobrych uczynków. Niestety nie uda mi się ich zaprezentować. Kochane Dzieci i Wspaniali Rodzice pragnę Wam podziękować za tak wielką pamięć i serce okazane Janowi Pawłowi II. Dziękuję za cudowne prace plastyczne, oryginalne pomysły i proszę o modlitwę. Ten wyjątkowy dzień 18 maja przeżyjmy duchowo i jak najpiękniej. Prośmy o wstawiennictwo Jana Pawła II aby dobry Pan Bóg nam błogosławił. Katechetka Mirosława Nitka

 

Papież Jan Paweł II wypowiedził dużo cudownych słów. A oto jedne z nich kierowane do młodych ludzi. Z przemówienia, Toronto, Kanada, 2002r.

 

Chrystus potrzebuje waszej młodości

i waszego szczerego entuzjazmu,

aby Jego orędzie radości

mogło rozbrzmiewć w nowym tysiącleciu.

Procedury Poradni PP w Tucholi

Procedura funkcjonowania Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Tucholi w trakcie epidemii COVID-19. Szczegóły funkcjonowania poradni można przeczytać tutaj.

Funkcjonowanie oddziału przedszkolnego

W zwiazku z brakiem możliwości spełnienia wszystkich wymagań sanitarno- epidemiologicznych, informuję, że organ prowadzacy nie wyraża zgody na rozpoczęcie zajęć opiekuńczo- wychowawczych w oddziale zerowym z dniem 6.05.2020r.

Wygenerowano w sekund: 0.03
18,947,468 unikalne wizyty