Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Gazetki szkolne

Informacje dniaDzisiaj jest
Piątek 14 Czerwca 2024
.

Imieniny obchodzą:
Bazyli, Eliza, Justyna, Elwira, Michał, Walery
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 35 gości

Kalendarz

<< Czerwiec 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Ruszył projekt "Borowiacy w teatrze życia"

Od 2 listopada rozpoczęła się realizacja zajęć prowadzonych w ramach projektu "Borowiacy w teatrze życia". Każdy z uczniów może uczestniczyć w wybranych przez siebie kołach zainteresowań. Szczegółowy wykaz zajęć znajduje się w dalszej części newsa.

Święto Halloween

29 października w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy lampion z okazji Święta Halloween. Przeznaczony on był dla uczniów klas I-III sp oraz I-III gimnazjum. Celem konkursu było przybliżenie uczniom kultury krajów anglojęzycznych oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Łącznie wykonano 28 prac - dyń. Więcej informacji po kliknięciu "czytaj więcej".

Konkurs piosenki dziecięcej "Wesoła nutka"

news: nutka.jpg27 października odbył się konkurs piosenki dziecięcej "Wesoła nutka". W występach wzięło udział 25 uczniów z klas 0-III, w tym troje dzieci z oddziału przedszkolnego z Piastoszyna. Wszystkim uczestnikom towarzyszyły ogromne emocje, związane z występem przed publicznością szkolną. Komisja oceniająca w składzie- E. Wroblewska, M. Prill oraz I. Gatz dokonała podsumowania. Wyniki klasyfikacji po kliknięciu czytaj więcej.

Wyprawa na Tropical Island

23 października odbyła się szkolna wycieczka na Tropical Island niedaleko Berlina. Jest to największy tropikalny park rozrywki w Europie. Droga była długa, ale warto było. Na miejscu czekało nas mnóstwo atrakcji. Zażyliśmy kąpieli w Morzu Południowym oraz w Lagunie Bali. Spacerowaliśmy po wiosce tropikalnej podziwiając oryginalne chaty z Bali, Borneo Tajlandii i Samoa.

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klasy III i I gimnazjum przygotowali program artystyczny. W dniu 14 października o godzinie 12.00 zebraliśmy się w holu szkoły na uroczystym apelu. Pani dyrektor Hanna Klinger przywitała przybyłych gości: wójta gminy - pana  Radosława Januszewskiego, pracowników szkoły, emerytowanych nauczycieli oraz uczniów. Więcej informacji po kliknięciu "czytaj więcej"

"Borowiacy w teatrze życia"

OGŁOSZENIE

Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Borowiacy w teatrze życia", który finansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
W ramach tego projektu będą działać różnorodne zajęcia.

Wyniki Biegu Borowiaka

Bieg BorowiakaDnia 03 października 2009 r. odbył się w Tucholi doroczny Bieg Borowiaka, będący jednocześnie Mistrzostwami Powiatu Tucholskiego w biegach przełajowych. Reprezentacja naszej szkoły zaprezentowała się bardzo dobrze zajmując kilka czołowych miejsc. Bieg w swoich kategoriach wiekowych wygrał Dawid Straszewski, oraz Michał Mrugowski, natomiast Karolina Giersz zajeła III miejsce. Najlepsi otrzymali medale oraz nagrody rzeczowe. Wyniki pozostałych reprezentantów naszej szkoły po kliknięciu "czytaj więcej". Zdjęcia naszych medalistów w galerii.

Ślubowanie pierwszoklasistów

Pasowanie pierwszoklasistówUroczyste ślubowanie pierwszoklasistów


Ślubuję być dobrym uczniem... Jak co roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie na uczniów  zarówno pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej jak i Gimnazjum. W bieżącym roku szkolnym uroczystość ta odbyła się 2 października. Zdjęcia z pasowania w naszej galerii.

Otrzęsiny 2009

Otrzęsiny 2009

W czwartek 1 października pierwszaki z gimnazjum przeszły swój chrzest bojowy. Śmiechu było co nie miara, ale i krzywych min nie zabrakło - szczególnie podczas konsumowania potraw przygotowanych przez uczniów II gimnazjum pod czujnym okiem pani Agnieszki. Kilka zdjęć z imprezy w naszej galerii

Wyniki reprezentacji w Biegu Kasztelańskim

Bieg KasztelańskiW piątek 25 września nasi uczniowie reprezentowali szkołę podczas Biegu kasztelańskiego w Raciążu, osiągając bardzo dobre wyniki. Pierwsze miejsce w swojej kategori zajął Dawid Straszewski z klasy I SP, oraz Szymon Luptowski z klasy VI, natomiast III miejsce zajęła Karolina Giersz z klasy III SP. Trójka najlepszych w każdym biegu otrzymała medale i nagrody rzeczowe. Wszystkim uczestnikom biegu gratulujemy osiągniętych wyników i godnego reprezentowania szkoły. Pełna lista z wynikami naszych uczniów po kliknięciu "czytaj więcej". Kilka zdjęć z biegu do obejrzenia w naszej galerii.

Wybory do samorządu szkolnego

17 września odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Szkolnego. Większością głosów przewodniczącą została wybrana Ola Zdanowska. Kandydaci na kilka dni przed wyborami przeprowadzili kampanię wyborczą, były plakaty, ulotki, chorągiewki, proporczyki oraz inne gadżety. W dniu wyborów kandydatki wygłosiły na apelu przemówienia do społeczności uczniowskiej. Dziewczyny kandydujące w wyborach z pomocą p. Marty Pril przygotowały lokal wyborczy z prawdziwą urną, zadbały również o odswiętny wygląd lokalu wyborczego. W głosowaniu brali udział uczniowie z klas IV - VI szkoły podstawowej oraz I - III gimnazjum.
  Gratulujemy nowej szefowej oraz życzymy wytrwałości w realizacji swego ambitnego programu wyborczego.

Wygenerowano w sekund: 0.01
49,625,804 unikalne wizyty