Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dniaDzisiaj jest
Sobota 6 Czerwca 2020
.

Imieniny obchodzą:
Norbert, Laurenty, Dominika, Bogumiła, Laura, Nora
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 6 gości

Kalendarz

<< Czerwiec 2020 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Dzień Bezpieczeństwa

Dzień BezpieczeństwaW środę w naszej szkole odbył się Dzień Bezpieczeństwa. Zbliżające się wakacje były doskonałą okazją, aby przypomnieć nam o różnych niebezpieczeństwach z którymi możemy się  spotkać. W tym dniu gościliśmy ratowników z BWOPR oraz przedstawicieli policji. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Dalsze sukcesy naszych piłkarek !

news: pilka.jpg   15 czerwca w Toruniu piłkarki naszej szkoły występowały w półfinale wojewódzkim "Ligi Orlika". Po dwóch remisach, z SP Skrwilno 2-2 (dwie bramki Barbary Góral) i z SP Dragacz 2-2 (bramka Barbary Góral i Gosi Patyny), dziewczęta zajęły II miejsce w grupie. Wynik ten plasuje nasz zespół na miejscach 9-16 w województwie! Jest to największy sukces zespołu piłki nożnej dziewcząt w historii naszej szkoły!

Gminny konkurs BRD

9 czerwca nasza szkoła zorganizowała wspólnie z Strażą Gminną w Kęsowie oraz wójtem Gminy Kęsowo - Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Głównym celem konkursu było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas poruszania się po drodze. Szczegóły konkursu oraz wyniki w rozwinięciu newsa.  

Dzień bez przemocy

Dnia 7 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole „Dzień bez przemocy”. Przyłączyliśmy się do ogólnopolskich obchodów tego dnia. Jest to święto wszystkich tych, którzy nie zgadzają się na przemoc i angażują się w budowanie szkoły jako miejsca przyjaznego dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Więcej w rozwinięciu newsa.

Finał powiatowy turnieju piłki nożnej "Liga Orlika"

     news: pilka.jpg31 maja w deszczowy poniedziałek, odbyły się w Śliwicach Finały Powiatowe w Piłce Nożnej w ramach turnieju "Liga Orlika". Zepół dziewcząt wywalczył awans do półfinału wojewódzkiego, zajmując II miejsce, za Śliwicami. Reprezentantki naszej SP wygrały z Bysławiem i Legbądem, natomiast przegrały ze Śliwicami. Chłopcy z klas II i III SP po jednym zwycięstwie z Lińskiem i porażkach ze Śliwicami i Bysławiem zajeli III miejsce, nie zdobywając awansu do dalszej rundy. W turnieju startowało po 5 zespołów w każdej kategorii. Gratulujemy naszym sportowcom ! 

X Dzień Sportu

Tradycyjnie jak co roku z okazji Dnia Dziecka odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Każda z klas wytypowała uczestników do poszczególnych konkurencji sportowych. Uczestnicy musieli wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale też i wiedzą teoretyczną. Szczegóły oraz klasyfikacja klas w rozminięciu newsa.

Igrzyska Powiatowe w Tucholi

     
Images: olimpijskie.jpg    W piątek 28 maja, 27 uczniów Zespołu Szkół w Żalnie, reprezentowało Gminę Kęsowo w dorocznych  Powiatowych Igrzyskach Sportowych w Tucholi. Nasi uczniowie walnie przyczynili się do zajęcia III miejsca naszej gminy w kategorii Gimnazjów i IV w kategorii Szkół Podstawowych. W łącznej klasyfikacji Gmina Kęsowo zajeła wysokie III miejsce za Tucholą i Śliwicami. Najlepsi w poszczególnych dyscyplinach otrzymali pamiątkowe medale. W dalszej części indywidualne wyniki reprezentantów naszej szkoły. 

Uroczyste przekazanie sztandaru

27 maja w naszej szkole obchodziliśmy wielką uroczystość, jaką było przekazanie społeczności szkolnej sztandaru. Uroczystości związane z przekazaniem sztandaru rozpoczęliśmy od Mszy Świętej, po której nastąpiło oficjalne przekazanie sztandaru przez Radę Rodziców społeczności uczniowskiej.

Dzień Matki

news: dzień.jpg26 maja obchodziliśmy w szkole Dzień Matki. Dzieci zaprosiły na uroczystość swoje mamy. Uczniowie z klas 0- III zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Były to tradycyjne wiersze i piosenki. Nie zabrakło barwnych scenek i inscenizacji, w których dzieci odgrywały ważne role. Najstarsza grupa przedstawiła program "Powróćmy jak za dawnych lat". Występy uczniów wzbudzały zainteresowanie wśród mam, wywoływały uśmiech, wzruszenie oraz zadowolenie ze swoich pociech. Zdjęcia do obejrzenia w Galerii.

Konkurs matematyczny dla klas III

Konkurs matematyczny23 maja w SP nr 3 w Tucholi odbył się POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS III. Wzięło w nim udział 31 uczniów ze szkół podstawowych powiatu tucholskiego, w tym troje dzieci z naszej szkoły: Monika Giersz, Jagoda Fabich i Tomasz Ciborowski.

Dyktando o pióro wójta


news: ort.3.jpg.jpg20 maja dwie uczennice z klasy III SP wzięły udział w "POWIATOWYM DYKTANDZIE O PIÓRO WÓJTA GMINY GOSTYCYN".  Szkoła Podstawowa w Gostycynie po raz pierwszy zorganizowała taki konkurs. Naszą szkołę reprezentowały: Monika Giersz i Karolina Giersz.
Wygenerowano w sekund: 0.05
16,229,773 unikalne wizyty