Nawigacja

Losowe zdjęcie



Przyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dnia



Dzisiaj jest
Niedziela 24 Stycznia 2021
.

Imieniny obchodzą:
Felicja, Rafał, Franciszek, Robert, Sława




Pogoda na dziś:





W tej chwili naszą witrynę odwiedza 14 gości

Kalendarz

<< Styczeń 2021 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Bieg Borowiaka 2017

 

Wyniki Biegu Borowiaka - 24 wrzesień 2016 Tuchola 

 ok. 400 m – bieg dziewcząt rocz. 2010

4. Erbetowska Nikola

21. Urbańska Izabela 

  ok. 400 m – bieg chłopców rocz. 2010

1. Czerwiński Ksawery

2. Cyborowski Michał

22. Rogowski Filip

23. Wegner Dawid

 ok. 400m – bieg dziewcząt rocz. 2009

18. Czerwińska Michalina

38. Krzyżanowska Milena

ok. 400 m –bieg chłopców rocz. 2009

27. Połom Błażej

ok. 500 m – bieg dziewcząt rocz. 2008

8. Nosińska Victoria

18. Gierszewska Emilia

37. Borkowska Lena

49. Kowalska Olimpia

51. Galińska Nadia

ok. 500 m – bieg chłopców rocz. 2008

7. Straszewski Mateusz

13. Kowalski Hubert

28. Szeffs Jędrzej

49. Cyborowski Jakub

66. Miszewski Paweł

67. Wegner Tomasz

ok. 500 m – bieg dziewcząt kl. III rocz. 2007

5. Kocińska Jagoda

ok. 500 m – bieg chłopców kl. III rocz. 2007

5. Wegner Radosław

14. Gwizdalla Łukasz

16. Czapiewski Jakub

ok. 600 m – bieg dziewcząt kl. IV rocz. 2006

11. Kowalska Natalia

14. Krzywdzińska Marta

ok. 600 m – bieg dziewcząt kl. VI rocz. 2004

3. Czerwińska Aneta

7. Szeffs Aurelia

ok. 600 m – bieg dziewcząt kl. I gimn. rocz. 2003

7. Sowińska Izabela

10. Mindykowska Marta

14. Konkolewska Wiktoria

ok. 800 m – bieg chłopców kl. V rocz. 2005

19. Mindykowski Kacper

ok. 800 m – bieg chłopców kl. I gimn. rocz. 2003

9. Biesek Oskar

ok. 800 m – bieg dziewcząt kl. III gimn. rocz. 2001

2. Zbilska Natalia

5. Sikora Agnieszka

6. Tomaszewicz Agnieszka

ok. 1000 m – bieg chłopców kl. II gimn. Rocz. 2002

5. Okonek Kamil

 

Dziękujemy wszystkim reprezentantom naszej szkoły za ambitną postawę i gratulujemy wyników !

Wygenerowano w sekund: 0.02
19,674,509 unikalne wizyty