Nawigacja

Losowe zdjęcie



Przyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dnia



Dzisiaj jest
Niedziela 27 Września 2020
.

Imieniny obchodzą:
Damian, Amadeusz, Kosmo, Mirabela, Wincenty




Pogoda na dziś:





W tej chwili naszą witrynę odwiedza 9 gości

Kalendarz

<< Wrzesień 2020 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Grad medali naszych uczniów w Igrzyskach Powiatowych !

Medaliści Powiatowych Igrzysk Sportowo-rekreacyjnych:

 

Kategoria Szkół Podstawowych:

 

Amelia Ciborowska    - I miejsce - bieg na 60 m, III miejsce - sztafeta 8x50 m.

Igor Chmara            - I miejsce - skok w dal    , III miejsce - sztafeta 8x50 m.

Kacper Mindykowski  - II miejsce - piłka nożna 

Bartosz Landowski   -  II miejsce - piłka nożna 

Radosław Wegner     - II miejsce - piłka nożna 

Wiktoria Konkolewska - III miejsce - skok wzwyż

Małgorzta Sikora        - III miejsce - kręgle

Chmara Tobiasz         - III miejsce - kręgle

Julia Sikorska            - III miejsce - rowerowy tor przeszkód

Mateusz Kulesza        - III miejsce - rowerowy tor przeszkód

 

Kategoria Gimnazjum: 

 

Tomasz Nowak       - I miejsce - rzut piłeczką palantową, III miejsce - piłka nożna

Kaja Heyser           - II miejsce - skok wzwyż

Natalia Zbilska       - III miejsce - bieg na 600 m

Weronika Sobczyk  - III miejsce - kręgle

Karolina Giersz       - III miejsce - kręgle

Piotr Wytrążek        - III miejsce - kręgle

Dominik Rybacki      - III miejsce - piłka nożna

Dawid Straszewski    - III miejsce - piłka nożna

Gracjan Tomasik      - III miejsce - piłka nożna

Klaudiusz Jakubowski - III miejsce - piłka nożna

Filip Czerwiński         - III miejsce - piłka nożna

Szymon Czerwiński   - III miejsce - piłka nożna

 

Gratulujemy wszystkim reprezentantom naszej szkoły za godne reprezentowanie szkoły !

Wygenerowano w sekund: 0.03
17,554,175 unikalne wizyty