Nawigacja

Losowe zdjęcie



Przyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dnia



Dzisiaj jest
Czwartek 13 Sierpnia 2020
.

Imieniny obchodzą:
Diana, Hipolit, Poncjan, Gertruda, Elwira, Radosław




Pogoda na dziś:





W tej chwili naszą witrynę odwiedza 5 gości

Kalendarz

<< Sierpień 2020 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Wyniki Biegu Borowiaka 2015

Wyniki Biegu Borowiaka - 26 wrzesień 2015 Tuchola

 

 

11.10 - ok. 400 m – bieg dziewcząt rocz. 2009

Kocińska Karolina – nie wystartowała

8. Zakryś Victoria

11.25 - ok. 400m – bieg dziewcząt rocz. 2008

7. Nosińska Victoria

25. Gierszewska Emilia

11.30 - ok. 400 m –bieg chłopców rocz. 2008

18. Gwizdalla Łukasz

24. Szeffs Jędrzej

31. Straszewski Mateusz

Kowalski Hubertnie wystartował

11.35 - ok. 500 m – bieg dziewcząt rocz. 2007

7. Kocińska Jagoda

16. Bełczyńska Oliwia

40. Fabich Zuzanna 

 11.40- ok. 500 m – bieg chłopców rocz. 2007

16. Mindykowski Błażej

21. Wegner Radosław

38. Napiątek Marek

11.45 - ok. 500 m – bieg dziewcząt kl. III rocz. 2006

8. Kowalska Natalia

26. Sikorska Julia

11.50 - ok. 500 m – bieg chłopców kl. III rocz. 2006

12.00 - ok. 600 m – bieg dziewcząt kl. V rocz. 2004

5. Czerwińska Aneta

9. Szeffs Aurelia

12.05 - ok. 600 m – bieg dziewcząt kl. VI rocz. 2003

12.10 - ok. 600 m – bieg dziewcząt kl. I gimn. rocz. 2002

12.15 - ok. 800 m – bieg chłopców kl. IV rocz. 2005

6. Mindykowski Kacper

8. Gwisdalla Karol

20. Landowski Bartek

12.20 - ok. 800 m – bieg chłopców kl. V rocz. 2004

5. Giersz Mateusz

18. Okonek Krystian

12.25 - ok. 800 m – bieg chłopców kl. VI rocz. 2003 

 12.40- ok. 800 m – bieg dziewcząt kl. II gimn. rocz. 2001

4. Zbilska Natalia

12.35 - ok. 800 m – bieg chłopców kl. I gimn. rocz. 2002

1. Okonek Kamil

2. Straszewski Dawid

7. Donorowicz Łukasz

 

Wygenerowano w sekund: 0.02
16,955,566 unikalne wizyty