Nawigacja

Losowe zdjęcie



Przyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dnia



Dzisiaj jest
Środa 2 Grudnia 2020
.

Imieniny obchodzą:
Balbina, Bibianna, Paulina, Aurelia, Piotr




Pogoda na dziś:





W tej chwili naszą witrynę odwiedza 13 gości

Kalendarz

<< Grudzień 2020 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Sukces naszych sportowców na XVI Powiatowych Igrzyskach Sportowo-Rekreacyjnych !!!

Reprezentanci naszej Gminy, czyli uczniowie ZS w Żalnie oraz ZS w Kęsowie stworzyli dobry zespół, który zajął IIIm-ce w klasyfikacji generalnej Gmin, oraz IIIm-ce w klasyfikacji Szkół Podstawowych !!! Oto pełna lista:

 

Wyniki klasyfikacji generalnej gmin XVI Powiatowych Szkolnych Igrzysk Sportowo – Rekreacyjnych są następujące:

1.  TUCHOLA                    226 PKT.

2.  ŚLIWICE                       219 PKT.

3.  KĘSOWO                      184 PKT.

4.  CEKCYN                       177 PKT.

5.  LUBIEWO                      175 PKT.

6.  GOSTYCYN                   120 PKT.

 

Punktacja końcowa szkół podstawowych:

  1. ŚLIWICE                   107 PKT.
  2. TUCHOLA                   99 PKT.
  3. KĘSOWO                    92 PKT.
  4. LUBIEWO                   88 PKT.
  5. CEKCYN                      83 PKT.
  6. GOSTYCYN                 69 PKT.

Punktacja końcowa gimnazjów:

  1. TUCHOLA                127 PKT.
  2. ŚLIWICE                  112 PKT.
  3. CEKCYN                     94 PKT.
  4. KĘSOWO                    92 PKT.
  5. LUBIEWO                   87 PKT.
  6. GIM. POWIATOWE    82 PKT.
  7. GOSTYCYN                 51 PKT

 

Medaliści ZS w Żalnie:

Kaja Heyser II m-ce w skoku w dal

Renata Giłka, Agnieszka Nowak, Jakub Wytrążek I m-ce w kręglach

Aurelia Szeffs I m-ce w Dwa Ognie

Igor Chmara II m-ce w skoku w dal

Dawid Straszewski III m-ce w biegu na 300m

Monika Kłosowska, Paulina Biesek, Karol Sikorski, Jakub Pieczka III m-ce w kręglach

Bartłomiej Szweda II m-ce w skoku w dal

Tomasz Nowak III m-ce w biegu na 1000m

Bartłomiej Szweda, Dominik Rybacki, Marcel Idzikowski, Tomasz Nowak, Gracjan Tomasik III m-ce w piłce nożnej

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim członkom drużyny olimpijskiej  !!!

Wygenerowano w sekund: 0.02
18,957,779 unikalne wizyty