Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Gazetki szkolne

Informacje dniaDzisiaj jest
Czwartek 23 Marca 2023
.

Imieniny obchodzą:
Pelagia, Feliks, Zbysław, Konrad
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 12 gości

Kalendarz

<< Marzec 2023 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Asertywne Zmagania-"Szkoła wolna od nałogów"

9 maja w Zespole Szkół w Żalnie odbył się Gminny Turniej Wiedzy i Umiejętności Profilaktycznych "Asertywne zmagania - Szkoła wolna od nałogów". Organizatorem przedsięwzięcia była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kęsowie. Udział w turnieju wzięły dwie drużyny: uczniowie klas drugich gimnazjum z Żalna i Kęsowa. Zespoły rywalizowały ze sobą w wielu konkurencjach wiedzowych, artystycznych oraz sportowych. Wśród zadań znalazło się rozwiązanie krzyżówki o tematyce profilaktycznej, puzzle wielkoformatowe, test wiedzy o uzależnieniach, scenka i piosenka profilaktyczna, kalambury. Powstały również prace plastyczne - plakaty pod hasłem "Szkoła wolna od nałogów". Decydującą o wynikach turnieju konkurencją były zmagania sportowe. Przewagą czterech punktów zwyciężyła drużyna z Żalna.

Na zakończenie turnieju rozegrany został niezwykle emocjonujący mecz towarzyski w piłkę nożną. Tym razem na podium stanęli uczniowie z gimnazjum w Kęsowie.

 

 

Więcej zdjęć w naszej galerii

 

Na pamiątkę tegorocznych "Asertywnych zmagań" drużyny otrzymały puchary i dyplomy. Uczestnicy otrzymali nagrody indywidualne, których sponsorem była GKRPA w Kęsowie. Dodatkowym wyróżnieniem i wartościowymi upominkami zostały nagrodzone najbardziej zaangażowane osoby z obu szkół, były to Jagoda Tajl z Żalna oraz Ewa Chrapkiewicz z Kęsowa. Sponsorem nagród dodatkowych była Straż Gminna w Kęsowie.

Wygenerowano w sekund: 0.01
38,146,217 unikalne wizyty