Nawigacja

Losowe zdjęcie



Przyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Gazetki szkolne

Informacje dnia



Dzisiaj jest
Sobota 13 Sierpnia 2022
.

Imieniny obchodzą:
Diana, Hipolit, Poncjan, Gertruda, Elwira, Radosław




Pogoda na dziś:





W tej chwili naszą witrynę odwiedza 18 gości

Kalendarz

<< Sierpień 2022 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Dwa pierwsze miejsca w Biegu Borowiaka !

Wyniki biegu borowiaka:

 

Bieg dziewcząt klasa I SP - 400 metrów

6. Szeffs  Aurelia

15. Czerwińska Aneta
Bieg chłopców klasa I SP - 400 metrów

8. Okonek Krystian

36. Zbilski Mateusz

 Bieg dziewcząt klasa II SP - 500 metrów

34. Żakowska Dominika

42. Mindykowska Marta
Bieg chłopców klasa II SP - 500 metrów
24. Biesek Oskar
Bieg dziewcząt klasa III SP - 500 metrów
19. Hayser Kaja

Bieg chłopców klasa III SP - 500 metrów
16. Gumiński Filip

24. Donorowicz Łukasz
Bieg dziewcząt klasa IV SP - 600 metrów
25. Natalia Zbilska

35. Sobczak Weronika 

Bieg dziewcząt klasa V SP - 600 metrów

8. Karolina Giersz 

31. Fabich Jagoda
Bieg dziewcząt klasa VI SP - 600 metrów
14. Beata Patyna

Bieg dziewcząt klasa I Gimnazjum - 600 metrów
7. Jagoda Tajl
12. Alicja Mindykowska

Bieg chłopców klasa IV SP - 800 metrów
5. Czerwiński Filip

6. Rybacki Dominik
Bieg chłopcy klasa V SP - 800 metrów
4. Szymon Czerwiński

10. Nowak Tomasz

Bieg chłopców klasa VI SP - 800 metrów
7. Pieczka Jakub

Bieg dziewcząt klasa II Gimnazjum - 800 metrów

9. Góral Barbara

10. Giłka Jagoda

Bieg chłopców klasa I Gimnazjum - 800 metrów
13. Łukasz Gierszewski

17. Bartosz Giłka

19. Marcin Szypryt

Bieg dziewcząt klasa III Gimnazjum - 800 metrów
8. Wytrążek Joanna
Bieg chłopców klasa II Gimnazjum - 1000 metrów
1. Szymon Luptowski

8. Wera Patryk
Bieg chłopców klasa III Gimnazjum - 1000 metrów
1.Michał Mrugowski
14. Tomaszewicz Michał

 

Gratulujemy naszym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów !

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.


 

Wygenerowano w sekund: 0.02
32,954,465 unikalne wizyty