Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Gazetki szkolne

Informacje dniaDzisiaj jest
Poniedziałek 15 Lipca 2024
.

Imieniny obchodzą:
Dawid, Henryk, Włodzimierz, Iga
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 4 gości

Kalendarz

<< Lipiec 2023 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Otrzęsiny gimnazjalistów

Uczniowie do złudzenia przypominający koty przybyli na miejsce  o godz. 17:00. Po serdecznym powitaniu rozpoczęły się "kocie" konkurencje, które oceniane były przez komisję składającą się z wychowawców  : „wodza kotów” -  pana Bartosza i pani Ewy oraz ucznia kl. II gim. - Szymona. Tuż przy samym wejściu na tegorocznych pierwszaków czekała lekcja muzyki, czyli "zamiauczenie" dowolnej piosenki. Kolejnym zadaniem spragnionych już  „kociaków” było  wypicie mleka z talerza, bez użycia rąk oczywiście. Następnie przystąpiono do spożycia sałatki, ciasta i  ketchupu oraz wypicia koktajlu warzywnego. Co prawda niektórzy się krzywili, ale jak na uczniów gimnazjum przystało, każdy zjadł przeznaczoną mu porcję. Mogliśmy też podziwiać ciekawe portrety wychowawcy wykonane przez pierwszaków, którzy wykazali się wielką wyobraźnią, kreatywnością i poczuciem humoru. Po burzliwych obradach i zliczeniu punktów jury ogłosiło zwycięzców. Superkoty otrzymały dyplomy i nagrody.

W końcu nadszedł najważniejszy moment - uroczystość ślubowania. Jako pierwszy do ceremonii oraz  obcięcia ogonka przystąpił „wódz kotów" - pan Bartosz. Jego przysięga sprawiła radość uczniom. Szczególnie uroczysty charakter miał moment ślubowania, które złożyli pierwszoklasiści.
I w ten sposób impreza dobiegła końca. Po ceremonii wszyscy bawili się w rytmach niekoniecznie „kociej muzyki”. Kilka zdjęć z  otrzęsin w naszej galerii

 

Opracowanie tekstu:  Weronika Król

Wygenerowano w sekund: 0.01
50,692,450 unikalne wizyty